Dzień Ziemi

Dnia 22 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Uczniowie z kółka teatralnego z klasy 1a i 1b przygotowali przedstawienie pt.” W krainie bajkowych eko-bohaterów”. Klasa 3b zaśpiewała piosenkę pt. „Ziemia-wyspa zielona”. Miłym akcentem było wręczenie dyplomów i nagród za udział dzieci w konkursie pod hasłem: „Piękna jest nasz Ziemia, więc ją chroń”. Wyróżnione prace zaprezentowano w szkolnej galerii, obok gazetki prezentującej informacje na temat Dnia Ziemi. Okazało się ,że nasi uczniowie mają nie tylko dużą wiedzę o ochronie przyrody, ale także wielki talent plastyczny. Klasy wykonały wspólnie plakaty i zaprezentowały je na drzwiach swoich sal lekcyjnych. W tym dniu wśród uczniów i nauczycieli dominował kolor zielony.