1a w Muzeum Górnictwa

Warsztaty – Tajniki ceramiki

Akademia Pana Kleksa

Anioły na adwent

Objazdowa Wystawa Centrum Nauki Kopernik „Naukobus”

⇒ Światowy Dzień Pluszowego Misia

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego prowadzi kampanię informacyjno-edukacyjną w zakresie profilaktyki uzależnień behawioralnych pod nazwą: „Bądź czujny. Internet wciąga”, której celem jest zapobieganie problemom uzależnień behawioralnych w grupie dzieci i młodzieży, poprzez dotarcie do ich rodziców, opiekunów i nauczycieli z Województwa Dolnośląskiego, (za pośrednictwem Internetu) z materiałami edukacyjno-informacyjnymi.

Kampania trwa od września 2022 roku, a jej emisja odbywa się na portalu informacyjnym o zasięgu wojewódzkim pod adresem: plus.gazetawroclawska.pl/wydania/badz-czujny-internet-wciaga

Wszystkie materiały można również odnaleźć na stronie Urzędu Marszałkowskiego pod adresem:

umwd.dolnyslask.pl/zdrowie/kampania-promocyjna/kampania-w-zakresie-profilaktyki-uzaleznien-behawioralnych/

Ambasadorkami kampanii są: dr Aleksandra Piotrowska oraz dr Magdalena Rowicka – ekspertki w dziedzinie psychologii i uzależnień behawioralnych.

W ramach kampanii powstały artykuły oraz seria filmów, a także ankieta dla rodziców i opiekunów, dzięki której uzyskają informację zwrotną o ryzyku problemowego używania urządzeń cyfrowych przez dziecko.

Ankieta dostępna jest pod adresem internetowym:

plus.gazetawroclawska.pl/badz-czujny-internet-wciaga-wypelnij-ankiete-i-sprawdz-czy-twoje-dziecko-bezpiecznie-korzysta-z-internetu/ar/c14-16947657

Prosimy o wsparcie naszej szkoły i przekazanie 1% podatku!

Numer KRS 0000198933
Cel szczegółowy: Koło Przyjaciół Dzieci przy PSP28 w Wałbrzychu