Odbiór zaświadczeń (wyników egzaminów ósmoklasisty)

9 lipca 2021 r. godz. 9:00-12:00

Prosimy o wsparcie naszej szkoły i przekazanie 1% podatku!

Numer KRS 0000198933
Cel szczegółowy: Koło Przyjaciół Dzieci przy PSP28 w Wałbrzychu

Drodzy rodzice,
w Wałbrzychu działa miejska linia telefoniczna, p.: Wałbrzyski Telefon Senioralny, obsługiwana przez seniorów-wolontariuszy.
 Jeśli Państwo wśród znajomych i sąsiadów znają seniorów, którym brakuje rozmów i czują się samotni w czasie pandemii, przekażcie im proszę ten numer telefonu.  Może Państwa rodzice lub dziadkowie potrzebują rozmów i wsparcia? Wówczas ten numer telefonu jest także dla nich.  Codziennie od poniedziałku do piątku od 10:00 – 14:00  przy telefonie 74 66 09 609 czekają życzliwi  seniorzy-wolontariusze, którzy chętnie wysłuchają, podpowiedzą, jak radzić sobie w tym trudnym czasie lub przekażą niezbędne informację, np. o tym jak działa MOPS i Urząd Miejski w czasie pandemii, kto może pomóc im zrobić zakupy, przywieźć książkę lub która restauracja sprzedaje obiady na wynos oraz o innych ważnych dla seniorów sprawach. Zależy nam, by nasi seniorzy byli zaopiekowani. Wiemy, jak bardzo rozmowa z drugim człowiekiem jest potrzebna.