Zajęcia pozalekcyjne

POZALEKCYJNE ZAJĘCIA SPORTOWE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

 

SZKOLNE MŁODZIEŻOWE OŚRODKI KOSZYKÓWKI

KLASY I-II        

poniedziałek  15:30 – 17:00

wtorek             14:30 – 16:00

Prowadząca: Natalia Szwan – Zarzycka

KLASY III-IV    

wtorek  16:00 – 17:30

środa    14:30 – 16:00

Prowadząca: Joanna Piszczatowska

KLASY V           

środa   16:00 – 17:30

piątek 14:30 – 16:00

Prowadząca Małgorzata Jankowska

 SKS

 KLASY II

poniedziałek  14:30 – 15:30

czwartek         14:30 – 15:30

Prowadząca: Małgorzata Tumidajewicz

 LEKKOATLETYKA

KLASY IV

czwartek 14:30 – 16:00

KLASY V 

wtorek 14:30 – 16:00

KLASY VI

środa 14:30 – 16:00

Prowadzący: Marek Mazur

OFERTA ZAJĘĆ SPORTOWYCH DO WYBORU PRZEZ UCZNIA

KLASY IV

  • piłka siatkowa (p. Marek Mazur)
  • gry i zabawy ruchowe (p. Małgorzata Jankowska)

KLASY V

  • piłka siatkowa (p. Marek Mazur/Joanna Piszczatowska)
  • piłka nożna (p. Małgorzata Jankowska)
  • gry i zabawy (p. Małgorzata Tumidajewicz)

 KLASY VI

  • piłka koszykowa dziewcząt (p. Joanna Piszczatowska)
  • piłka koszykowa chłopców (p. Joanna Piszczatowska)
  • piłka siatkowa (p. Marek Mazur)
  • piłka nożna (p. Małgorzata Jankowska)
  • badminton (p. Małgorzata Tumidajewicz)

 KLASY VII

  • piłka koszykowa (p. Joanna Piszczatowska)
  • piłka siatkowa (p. Małgorzata Jankowska)
  • piłka nożna (p. Artur Chmielewski)
  • badminton (p. Małgorzata Tumidajewicz)
  • lekkoatletyka (p. Marek Mazur)

 KLASY VIII

  • piłka koszykowa (p. Joanna Piszczatowska)
  • piłka nożna (p. Małgorzata Jankowska)
  • badminton (p. Małgorzata Tumidajewicz)
  • lekkoatletyka (p. Marek Mazur)

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ROZWIJAJĄCE UZDOLNIENIA I PASJE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Koło plastyczne dla klas II:

co drugi czwartek  12:30-14:00.

Prowadząca: Beata Detyna-Bujak

Zajęcia szachowe dla klas młodszych:

klasy drugie – środy 12.45 – 13.30

klasy trzecie – piątki 11.45 – 12.30

Prowadząca: Edyta Wichowska

Zajęcia szachowe dla klas V i VI:

wtorek – 7 i 8 lekcja

Prowadzący: Piotr Perkowski

Warsztaty humanistyczne dla klas VI:

czwartek 13:40-14:25

Prowadząca: Krystyna Kmak-Mocha

Chór szkolny:

wtorek 13:30-15:00

Prowadząca: Anna Golczak

Zespół wokalno – instrumentalny dla uczniów klas II:

czwartek 13:30-14:30

Prowadząca: Renata Małycha-Duda

Warsztaty matematyczne dla uczniów klas I i III:

wtorek 11:35 – 12:20  klasy I

czwartek 12:35 – 13:20 klasy III

Prowadząca: Katarzyna Murzacz

Warsztaty matematyczne dla uczniów klas starszych:

czwartek 13.40 – 14.25 klasy IV

wtorek 13.40 – 14.25 klasy VI

wtorek 14.30 – 15.15 klasy VII i VIII

Uczniowie klas V mogą brać udział w warsztatach dla klas IV lub klas VI
(po uzgodnieniu z prowadzącą zajęcia).

Prowadząca: Aldona Kaczmarczyk

Zajęcia teatralne dla kals III:

czwartek 12:45 – 13:30

Prowadząca: Beata Nowak