Podziękowania

PODZIĘKOWANIA ROKU SZKOLNYM 2022/2023:

♦ Podziękowania od Stowarzyszenia „Przyjazny Stary Zdrój dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w konkursie literackim „Zakochani są wśród nas…”.

♦ Podziękowania od Ministra Edukacji i Nauki dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w akcji „Szkoła do hymnu”.

♦ Podziękowania od Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wałbrzychu dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w III Powiatowym Konkursie Literacko-Plastycznym pn. „Wolność w bieli i czerni”.

♦ Podziękowania od Zespołu Akademii Bezpiecznego Puchatka dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w XIV-tej edycji programu edukacyjnego.

♦ Podziękowania od Schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udzieloną pomoc.

♦ Podziękowania od Ministra Edukacji i Nauki dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w akcji „Szkoła pamięta”

♦ Podziękowania od Sekretarza Koła ZS w Wałbrzychu dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w uroczystości z okazji Dnia Sybiraka.

   

 

Podziękowania w roku szkolnym 2021_2022

PODZIĘKOWANIA ROKU SZKOLNYM 2020_2021

Podziękowania w roku 2019-2020