PODZIĘKOWANIA W ROKU SZKOLNYM 2023/ 2024:

Dyplom dla  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w konkursie „Ile waży Święty Mikołaj? „ edycja 2023 oraz za wsparcie realizacji misji dobrego wychowania.

Dyplom uznania dla  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za aktywny udział w akcji edukacyjnej XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Certyfikat „Obrońcy zwierząt” dla uczniów klasy 2a za udział w międzynarodowym konkursie ” Psie Troski”

Certyfikat ” Kubusiowych przyjaciół natury” dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu

Podziękowanie Pani Urszuli Karnasiewicz i nauczycielom Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu- za przygotowanie szopki i koncertu kolęd w Amfiteatrze

Dyplom dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za zaangażowanie i aktywny udział w akcji BohaterOn w Twojej Szkole 2023 upamiętniający 79 rocznicę Powstania Warszawskiego i pielęgnujący pamięć o uczestnikach tego wydarzenia.

Podziękowanie dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ulmowie- Rodzina wczoraj i dziś”

Podziękowanie dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w III edycji Potyczek Mistrzów Klas Trzecich

Podziękowanie dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w IV Powiatowym konkursie literacko- plastycznym ” Polska – Moja Ojczyzna- patriotyzm oczami młodego Polaka”

Podziękowanie dla uczniów klasy 2a za udział w konkursie ” Do hymnu” z Ministerstwem Sprawiedliwości

Podziękowanie od Ministra Edukacji i Nauki dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w akcji „Szkoła pamięta”

♦ Podziękowanie za udział w ogólnopolskiej kampanii ” Przytul się do drzewa 2023″ kształtującą postawę troski i szacunku dla drzew wśród dzieci i młodzieży

♦ Podziękowanie dla młodych artystów za wzięcie udziału w szóstej edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego „Kartka z wakacji” od Posłanki na Sejm Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej.

♦ Podziękowanie oraz tytuł Mecenasa Kultury dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu w VI Festiwalu Małych Premier od dyrektora festiwalu.

PODZIĘKOWANIA ROKU SZKOLNYM 2022_23

Podziękowania w roku szkolnym 2021_2022