PODZIĘKOWANIA ROKU SZKOLNYM 2021/2022:

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Kierownika biura w Toruniu Polskiej Akcji Humanitarnej za aktywny udział w akcji „Światowy Dzień Wody z PAH” w roku szkolnym 2021/22

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Dyrektora Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN za udział w obchodach 79. rocznicy powstania w getcie warszawskim.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Przewodniczącej Komitetu Organizacyjnego kampanii BohaterON – włącz historię! za udział w akcji BohaterOn w Twojej Szkole 2021 upamiętniającej 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i pielęgnującej pamięć o uczestnikach tego wydarzenia.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu za okazaną życzliwość, wsparcie i zaangażowanie w akcję „Seniorzy piszą listy do św. Mikołaja”.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Fundacji Pho3nix za udział w Międzyszkolnym Konkursie na Kroki dla Szkół Podstawowych w aplikacji Pho3nix Kids oraz za wsparcie akcji charytatywnej Fundacji Pho3nixna rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Prezesa Zarządu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo za udział oraz wsparcie realizacji misji dobrego wychowania w ramach akcji „Ile waży Św. Mikołaj”.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Seniorów z Domu Seniora JANTAR za przekazanie życzeń wraz z własnoręcznie wykonanymi prezentami w ramach akcji „Podaruj Uśmiech Seniorowi”.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Ministerstwa Sprawiedliwości za udział w projekcie „Przygoda z paragrafem – nieco inaczej”.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w ogólnopolskiej akcji „Duma i Szacunek – więc narysuję rysunek”.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od organizatorów akcji XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia za aktywny dział w akcji edukacyjnej XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za udział w Festiwalu Małych Prapremier 2021 od dyrektora festiwalu.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Ministra Edukacji i Nauki za udział w akcji pn. „Szkoła do hymnu”.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu za udział w Powiatowym konkursie literacko – plastycznym o tematyce historycznej pn. „Wielcy Polacy dla niepodległej”

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Ministra Edukacji i Nauki za udział w akcji „Szkoła Pamięta”.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Misso za udział w akcji Opatrunek na Ratunek.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu za pomoc udzieloną Schronisku dla zwierząt w Wałbrzychu.

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie za udział w internetowym badaniu ankietowym przeprowadzonym w ramach projektu badawczego pt. „Auschwitz w pamięci społecznej Polaków po 75 latach” .

♦ Podziękowania dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu od Zarządu PTOP za zaangażowanie w promowanie idei w ramach corocznej akcji Pola nadziei.

PODZIĘKOWANIA ROKU SZKOLNYM 2020_2021

Podziękowania w roku 2019-2020