Wizyta przedszkolaków

12 marca naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola nr 2 w Wałbrzychu .
Tu czekało na nie wiele ciekawych atrakcji. Najpierw zostały powitane piosenką przygotowaną przez klasę 3b, a następnie wysłuchały programu artystycznego dzieci z klas pierwszych. Z ciekawością słuchały dlaczego dobrze być uczniem klasy pierwszej w naszej szkole. Następnie uczestniczyły w zajęciach z j. angielskiego, wykonywały zadania na tablicy interaktywnej, rozwiązywały zadania matematyczno – logiczne i na koniec wykonały świątecznego zajączka, którego zabrały do domu.
Przedszkolaki zwiedziły naszą szkołę, poznały nauczycielki uczące w klasach młodszych i nawiązały znajomości z dziećmi z klas1 – 3, które chętnie pomagały im w poznawaniu szkoły .
Mamy nadzieję, że wizyta przyczyniła się do oswojenia dzieci z nowym miejscem, aby we wrześniu bez obaw mogły do niego wrócić.