Dzień dinozaura na świetlicy szkolnej

Dnia 26 lutego dzieci miały niezwykłą okazję poznać fascynujący świat dinozaurów podczas specjalnego Dnia Dinozaura na świetlicy szkolnej. Podczas zajęć zapoznały się z różnymi gatunkami dinozaurów, ich życiem, ciekawostkami oraz tym, czym się żywiły, rozwiązywały zagadki tematyczne.

Największą atrakcją była praktyczna część zajęć, podczas której dzieci z grupy V wykonały dinozaury z kartonów i balonów. Ich kreatywne prace zostały wykorzystane do stworzenia wystawy na galerii szkolnej, na której prezentowane są również najważniejsze informacje o dinozaurach. Grupa III wykonała portrety dinozaurów z plasteliny, makaronu oraz grochu. Najmłodsze świetliczaki z Grupy I wykonały opaski oraz dinozaury w jajkach.

Dzień Dinozaura był nie tylko edukacyjny, ale również pełen zabawy i emocji, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników.