Zawody sportowe w piłce nożnej dziewcząt

8 maja nasze piłkarki rozegrały 2 zwycięskie mecze w piłce nożnej dzięki czemu wyszły z grupy na 1 miejscu co pozwoliło im na grę w półfinale. Ten mecz był przegrany ale w ostatnim meczu nie dały szans rywalkom.

Ostatecznie dziewczyny w składzie: Kamila Bondar, Weronika Czerniawska, Julia Dargiel, Zuzanna Dykiert, Malwina Łoskot, Magdalena Łubkowska, Oksana Skóra, Maria Turbańska, Anna Urbańska, Julia Ziębicka, stanęły na 3 stopniu podium.

  Gratulujemy wspaniałej postawy!