Uczniowie klas III ponownie zaprezentowali projekt „WAŁBRZYCH – NAPRZÓD!!!” podczas posiedzenia Społecznej Rady Kultury przy Marszałku Województwa Dolnośląskiego w Teatrze Dramatycznym w Wałbrzychu
Projekt powstał we współpracy dorosłych autorami związanych z Wałbrzychem i nieco młodszych Wałbrzyszan . Jego pierwsza prezentacja odbyła się w listopadzie 2025 roku w ramach projektu badawczego realizowanego przez Instytut Socjologii UJ i finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki.




