Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Etyka 4 4ab/etyka - Karnasiewicz U. (205) |
Informatyka 4 a1/ang/inf - Mazur A. (309) |
Religia 4 a - Granis P. (210) |
||
2 | 08:55-09:40 | Matematyka 4 a - Perkowski P. (210) |
Plastyka 4 a - Szwan-Zarzycka N. (210) |
Język angielski 4 a - Prałat N. (210) |
Przyroda 4 a - Perkowska A. (210) |
Język polski 4 a - Gwóźdź D. (210) |
3 | 09:50-10:35 | Język polski 4 a - Gwóźdź D. (210) |
Przyroda 4 a - Perkowska A. (210) |
Język polski 4 a - Gwóźdź D. (210) |
Matematyka 4 a - Perkowski P. (210) |
Język angielski 4 a - Prałat N. (210) |
4 | 10:50-11:35 | Język angielski 4 a - Prałat N. (210) |
Wychowanie fizyczne 4 a - Jankowska M. (sg) |
Matematyka 4 a - Perkowski P. (210) |
Język polski 4 a - Gwóźdź D. (210) |
Wychowanie fizyczne 4 a - Jankowska M. (HS) |
5 | 11:45-12:30 | Muzyka 4 a - Golczak A. (210) |
Język polski 4 a - Gwóźdź D. (210) |
Religia 4 a - Granis P. (210) |
Wychowanie do życia w rodzinie 4 a - Perkowska A. (210) |
Wychowanie fizyczne 4 a - Jankowska M. (HS) |
6 | 12:45-13:30 | Historia 4 a - Walczak-Kałucka M. (210) |
Matematyka 4 a - Perkowski P. (210) |
Informatyka 4 a2/ang/inf - Mazur A. (309) |
Technika 4 a - Golczak A. (210) |
Zajęcia z wychowawcą 4 a - Perkowski P. (210) |
7 | 13:35-14:20 | Wychowanie fizyczne 4 a - Jankowska M. (sg) |
||||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Język angielski 4 b1/ang/inf - Prałat N. (205) |
Etyka 4 4ab/etyka - Karnasiewicz U. (205) |
Język angielski 4 b2/ang/inf - Prałat N. (205) |
Język angielski 4 b1/ang/inf - Prałat N. (205) |
|
2 | 08:55-09:40 | Zajęcia z wychowawcą 4 b - Prałat N. (205) |
Język polski 4 b - Kmak-Mocha K. (205) |
Wychowanie do życia w rodzinie 4 b - Perkowska A. (205) |
Język polski 4 b - Kmak-Mocha K. (205) |
Technika 4 b - Golczak A. (205) |
3 | 09:50-10:35 | Muzyka 4 b - Golczak A. (205) |
Wychowanie fizyczne 4 b - Piszczatowska J. (sg) |
Historia 4 b - Walczak-Kałucka M. (205) |
Matematyka 4 b - Baranowska H. (205) |
Język polski 4 b - Kmak-Mocha K. (205) |
4 | 10:50-11:35 | Język polski 4 b - Kmak-Mocha K. (205) |
Matematyka 4 b - Baranowska H. (205) |
Język polski 4 b - Kmak-Mocha K. (205) |
Język angielski 4 b1/ang/inf - Prałat N. (205) Informatyka 4 b2/ang/inf - Mazur A. (309) |
Wychowanie fizyczne 4 b - Piszczatowska J. (HS) |
5 | 11:45-12:30 | Język angielski 4 b2/ang/inf - Prałat N. (205) |
Religia 4 b - Granis P. (205) |
Matematyka 4 b - Baranowska H. (205) |
Informatyka 4 b1/ang/inf - Mazur A. (309) Język angielski 4 b2/ang/inf - Prałat N. (205) |
Wychowanie fizyczne 4 b - Piszczatowska J. (HS) |
6 | 12:45-13:30 | Przyroda 4 b - Perkowska A. (205) |
Religia 4 b - Granis P. (205) |
Przyroda 4 b - Perkowska A. (205) |
Matematyka 4 b - Baranowska H. (205) |
|
7 | 13:35-14:20 | Wychowanie fizyczne 4 b - Piszczatowska J. (sg) |
Plastyka 4 b - Szwan-Zarzycka N. (205) |
|||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Technika 5 a - Golczak A. (208) |
||||
2 | 08:55-09:40 | Biologia 5 a - Perkowska A. (208) |
Język polski 5 a - Gwóźdź D. (208) |
Matematyka 5 a - Baranowska H. (208) |
Wychowanie fizyczne 5 a - Piszczatowska J. (HS) |
Historia 5 a - Walczak-Kałucka M. (207) |
3 | 09:50-10:35 | Matematyka 5 a - Baranowska H. (208) |
Historia 5 a - Walczak-Kałucka M. (207) |
Plastyka 5 a - Golczak A. (208) |
Wychowanie fizyczne 5 a - Piszczatowska J. (HS) |
Język angielski 5 a - Jackowiak M. (208) |
4 | 10:50-11:35 | Język polski 5 a - Gwóźdź D. (208) |
Zajęcia z wychowawcą 5 a - Gwóźdź D. (208) |
Język polski 5 a - Gwóźdź D. (208) |
Religia 5 a - Granis P. (208) |
Matematyka 5 a - Baranowska H. (208) |
5 | 11:45-12:30 | Język angielski 5 a - Jackowiak M. (208) |
Wychowanie fizyczne 5 a - Jankowska M. (sg) |
Język angielski 5 a - Jackowiak M. (208) |
Język polski 5 a - Gwóźdź D. (208) |
Język polski 5 a - Gwóźdź D. (208) |
6 | 12:45-13:30 | Muzyka 5 a - Golczak A. (208) |
Geografia 5 a - Chmielewski A. (208) |
Wychowanie fizyczne 5 a - Jankowska M. (sg) |
Wychowanie do życia w rodzinie 5 a - Chmielewski A. (208) |
Informatyka 5 5a1/inf - Mazur A. (309) |
7 | 13:35-14:20 | Religia 5 a - Granis P. (208) |
Informatyka 5 5ab/inf - Mazur A. (309) |
Matematyka 5 a - Baranowska H. (208) |
||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Muzyka 5 b - Golczak A. (207) |
Informatyka 5 5b1/inf - Mazur A. (309) |
|||
2 | 08:55-09:40 | Język polski 5 b - Bober E. (207) |
Wychowanie fizyczne 5 b - Piszczatowska J. (sg) |
Plastyka 5 b - Golczak A. (207) |
Wychowanie fizyczne 5 b - Mazur M. (HS) |
Religia 5 b - Granis P. (207) |
3 | 09:50-10:35 | Matematyka 5 b - Perkowski P. (207) |
Religia 5 b - Granis P. (207) |
Język angielski 5 b1/ang - Jackowiak M. (207) Język angielski 5 b2/ang - Karska A. (108) |
Wychowanie fizyczne 5 b - Mazur M. (HS) |
Zajęcia z wychowawcą 5 b - Golczak A. (207) |
4 | 10:50-11:35 | Język angielski 5 b1/ang - Jackowiak M. (207) Język angielski 5 b2/ang - Karska A. (108) |
Geografia 5 b - Chmielewski A. (207) |
Język polski 5 b - Bober E. (207) |
Język polski 5 b - Bober E. (207) |
Język polski 5 b - Bober E. (207) |
5 | 11:45-12:30 | Wychowanie fizyczne 5 b - Piszczatowska J. (sg) |
Język polski 5 b - Bober E. (207) |
Matematyka 5 b - Perkowski P. (207) |
Technika 5 b - Golczak A. (207) |
Matematyka 5 b - Perkowski P. (207) |
6 | 12:45-13:30 | Historia 5 b - Walczak-Kałucka M. (207) |
Biologia 5 b - Perkowska A. (207) |
Matematyka 5 b - Perkowski P. (207) |
Historia 5 b - Walczak-Kałucka M. (207) |
|
7 | 13:35-14:20 | Informatyka 5 5ab/inf - Mazur A. (309) |
Język angielski 5 b1/ang - Jackowiak M. (207) Język angielski 5 b2/ang - Karska A. (108) |
|||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | Muzyka 6 a - Golczak A. (306) |
Historia 6 a - Walczak-Kałucka M. (306) |
Język polski 6 a - Kmak-Mocha K. (306) |
Religia 6 a - Granis P. (306) |
Język polski 6 a - Kmak-Mocha K. (306) |
3 | 09:50-10:35 | Język polski 6 a - Kmak-Mocha K. (306) |
Matematyka 6 a - Perkowski P. (306) |
Matematyka 6 a - Perkowski P. (306) |
Język polski 6 a - Kmak-Mocha K. (306) |
Matematyka 6 a - Perkowski P. (306) |
4 | 10:50-11:35 | Wychowanie fizyczne 6 a - Jankowska M. (HS) |
Język polski 6 a - Kmak-Mocha K. (306) |
Geografia 6 a - Chmielewski A. (306) |
Język angielski 6 a - Karska A. (306) |
Historia 6 a - Walczak-Kałucka M. (306) |
5 | 11:45-12:30 | Wychowanie fizyczne 6 a - Jankowska M. (HS) |
Język angielski 6 a - Karska A. (306) |
Biologia 6 a - Perkowska A. (306) |
Matematyka 6 a - Perkowski P. (306) |
Język angielski 6 a - Karska A. (306) |
6 | 12:45-13:30 | Religia 6 a - Granis P. (306) |
Technika 6 a - Golczak A. (306) |
Plastyka 6 a - Golczak A. (306) |
Wychowanie fizyczne 6 a - Mazur M. (HS) |
Zajęcia z wychowawcą 6 a - Perkowska A. (306) |
7 | 13:35-14:20 | Informatyka 6 6a1/inf - Mazur A. (309) |
Wychowanie fizyczne 6 a - Mazur M. (HS) |
Informatyka 6 6ab/inf - Mazur A. (309) |
||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | Historia 6 b - Walczak-Kałucka M. (103) |
Geografia 6 b - Chmielewski A. (103) |
Wychowanie fizyczne 6 b - Mazur M. (HS) |
Zajęcia z wychowawcą 6 b - Walczak-Kałucka M. (103) |
Język angielski 6 b - Jackowiak M. (103) |
3 | 09:50-10:35 | Język polski 6 b - Bober E. (103) |
Matematyka 6 b - Baranowska H. (103) |
Wychowanie fizyczne 6 b - Mazur M. (HS) |
Język polski 6 b - Bober E. (103) |
Język polski 6 b - Bober E. (103) |
4 | 10:50-11:35 | Wychowanie fizyczne 6 b - Mazur M. (HS) |
Religia 6 b - Granis P. (103) |
Biologia 6 b - Perkowska A. (103) |
Historia 6 b - Walczak-Kałucka M. (103) |
Technika 6 b - Golczak A. (103) |
5 | 11:45-12:30 | Wychowanie fizyczne 6 b - Mazur M. (HS) |
Język angielski 6 b - Jackowiak M. (103) |
Plastyka 6 b - Golczak A. (103) |
Język angielski 6 b - Jackowiak M. (103) |
Matematyka 6 b - Baranowska H. (103) |
6 | 12:45-13:30 | Matematyka 6 b - Baranowska H. (103) |
Język polski 6 b - Bober E. (103) |
Język polski 6 b - Bober E. (103) |
Matematyka 6 b - Baranowska H. (103) |
Muzyka 6 b - Golczak A. (103) |
7 | 13:35-14:20 | Religia 6 b - Granis P. (103) |
Informatyka 6 b1/inf - Mazur A. (309) |
Informatyka 6 6ab/inf - Mazur A. (309) |
||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Fizyka 7 a - Furtyk B. (303) |
Język polski 7 a - Kmak-Mocha K. (303) |
Matematyka 7 a - Perkowski P. (303) |
Wychowanie do życia w rodzinie 7 a - Chmielewski A. (303) |
|
2 | 08:55-09:40 | Język polski 7 a - Kmak-Mocha K. (303) |
Chemia 7 a - Perkowska A. (303) |
Historia 7 a - Walczak-Kałucka M. (303) |
Język niemiecki 7 a - Walczak K. (303) |
Geografia 7 a - Chmielewski A. (303) |
3 | 09:50-10:35 | Język angielski 7 a - Karska A. (303) |
Język polski 7 a - Kmak-Mocha K. (303) |
Geografia 7 a - Chmielewski A. (303) |
Język angielski 7 a - Karska A. (303) |
Chemia 7 a - Perkowska A. (303) |
4 | 10:50-11:35 | Religia 7 a - Kołodziejczyk D. (303) |
Matematyka 7 a - Perkowski P. (303) |
Fizyka 7 a - Furtyk B. (303) |
Język polski 7 a - Kmak-Mocha K. (303) |
Matematyka 7 a - Perkowski P. (303) |
5 | 11:45-12:30 | Język niemiecki 7 a - Walczak K. (303) |
Muzyka 7 a - Golczak A. (303) |
Religia 7 a - Kołodziejczyk D. (303) |
Biologia 7 a - Chmielewski A. (303) |
Język polski 7 a - Kmak-Mocha K. (303) |
6 | 12:45-13:30 | Matematyka 7 a - Perkowski P. (303) |
Język angielski 7 a - Karska A. (303) |
Biologia 7 a - Chmielewski A. (303) |
Wychowanie fizyczne 7 a - Jankowska M. (sg) |
Wychowanie fizyczne 7 7abcIII/wf - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcII/wf - Jankowska M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcI/wf - Piszczatowska J. (HS) |
7 | 13:35-14:20 | Zajęcia z wychowawcą 7 a - Kmak-Mocha K. (303) |
Wychowanie fizyczne 7 a - Jankowska M. (sg) |
Plastyka 7 a - Golczak A. (303) |
Historia 7 a - Walczak-Kałucka M. (303) |
Wychowanie fizyczne 7 7abcIII/wf - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcII/wf - Jankowska M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcI/wf - Piszczatowska J. (HS) |
8 | 14:25-15:10 | Informatyka 7 a/inf/1 - Mazur A. (309) |
Doradztwo zawodowe 7 a - Wierzbicka M. (303) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-22, 2021-10-20, 2021-11-17, 2021-12-15, 2022-01-19, 2022-02-23, 2022-03-23, 2022-04-13, 2022-05-18, 2022-06-15, |
Informatyka 7 a/inf/2 - Mazur A. (309) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Chemia 7 b - Leputa-Stitou W. (304) |
Język niemiecki 7 b - Walczak K. (304) |
Matematyka 7 b - Baranowska H. (304) |
Matematyka 7 b - Baranowska H. (304) |
|
2 | 08:55-09:40 | Geografia 7 b - Chmielewski A. (304) |
Język polski 7 b - Bober E. (304) |
Geografia 7 b - Chmielewski A. (304) |
Język polski 7 b - Bober E. (304) |
Język polski 7 b - Bober E. (304) |
3 | 09:50-10:35 | Wychowanie fizyczne 7 b - Jankowska M. (304) |
Biologia 7 b - Chmielewski A. (304) |
Język polski 7 b - Bober E. (304) |
Język angielski 7 b - Zawadzka S. (304) |
Biologia 7 b - Chmielewski A. (304) |
4 | 10:50-11:35 | Język polski 7 b - Bober E. (304) |
Historia 7 b - Walczak-Kałucka M. (304) |
Matematyka 7 b - Baranowska H. (304) |
Zajęcia z wychowawcą 7 b - Chmielewski A. (304) |
Fizyka 7 b - Furtyk B. (304) |
5 | 11:45-12:30 | Język angielski 7 b - Zawadzka S. (304) |
Wychowanie do życia w rodzinie 7 b - Chmielewski A. (304) |
Wychowanie fizyczne 7 b - Jankowska M. (304) |
Historia 7 b - Walczak-Kałucka M. (304) |
Chemia 7 b - Leputa-Stitou W. (304) |
6 | 12:45-13:30 | Religia 7 b - Kołodziejczyk D. (304) |
Fizyka 7 b - Furtyk B. (304) |
Język angielski 7 b - Zawadzka S. (304) |
Język niemiecki 7 b - Walczak K. (304) |
Wychowanie fizyczne 7 7abcIII/wf - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcII/wf - Jankowska M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcI/wf - Piszczatowska J. (HS) |
7 | 13:35-14:20 | Matematyka 7 b - Baranowska H. (304) |
Muzyka 7 b - Golczak A. (304) |
Religia 7 b - Kołodziejczyk D. (304) |
Plastyka 7 b - Golczak A. (304) |
Wychowanie fizyczne 7 7abcIII/wf - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcII/wf - Jankowska M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcI/wf - Piszczatowska J. (HS) |
8 | 14:25-15:10 | Informatyka 7 b/ang/inf/2 - Mazur A. (309) |
Doradztwo zawodowe 7 b - Wierzbicka M. (304) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-14, 2021-10-12, 2021-11-09, 2021-12-07, 2022-01-11, 2022-02-15, 2022-03-15, 2022-04-05, 2022-05-10, 2022-06-07, |
Informatyka 7 b/ang/inf/1 - Mazur A. (309) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Biologia 7 c - Chmielewski A. (302) |
Język polski 7 c - Gwóźdź D. (302) |
Wychowanie fizyczne 7 c - Mazur M. (sg) |
Biologia 7 c - Chmielewski A. (302) |
Matematyka 7 c - Perkowski P. (302) |
2 | 08:55-09:40 | Język polski 7 c - Gwóźdź D. (302) |
Fizyka 7 c - Furtyk B. (302) |
Matematyka 7 c - Perkowski P. (302) |
Geografia 7 c - Chmielewski A. (302) |
Chemia 7 c - Perkowska A. (302) |
3 | 09:50-10:35 | Religia 7 c - Kołodziejczyk D. (302) |
Język angielski 7 c/ang/inf/w-f/1 - Karska A. (302) Język niemiecki 7 c/ang/inf/w-f/2 - Walczak K. (108) |
Chemia 7 c - Perkowska A. (302) |
Język polski 7 c - Gwóźdź D. (302) |
Historia 7 c - Walczak-Kałucka M. (302) |
4 | 10:50-11:35 | Matematyka 7 c - Perkowski P. (302) |
Język niemiecki 7 c/ang/inf/w-f/1 - Walczak K. (108) Język angielski 7 c/ang/inf/w-f/2 - Jackowiak M. (302) |
Religia 7 c - Kołodziejczyk D. (302) |
Język niemiecki 7 c/ang/inf/w-f/1 - Walczak K. (108) Język angielski 7 c/ang/inf/w-f/2 - Jackowiak M. (302) |
Język polski 7 c - Gwóźdź D. (302) |
5 | 11:45-12:30 | Język angielski 7 c/ang/inf/w-f/1 - Karska A. (302) Informatyka 7 c/ang/inf/w-f/2 - Mazur A. (309) |
Matematyka 7 c - Perkowski P. (302) |
Geografia 7 c - Chmielewski A. (302) |
Język angielski 7 c/ang/inf/w-f/1 - Karska A. (302) Język niemiecki 7 c/ang/inf/w-f/2 - Walczak K. (108) |
Plastyka 7 c - Golczak A. (302) |
6 | 12:45-13:30 | Informatyka 7 c/ang/inf/w-f/1 - Mazur A. (309) Język angielski 7 c/ang/inf/w-f/2 - Jackowiak M. (302) |
Wychowanie fizyczne 7 c - Mazur M. (sg) |
Język polski 7 c - Gwóźdź D. (302) |
Fizyka 7 c - Furtyk B. (302) |
Wychowanie fizyczne 7 7abcIII/wf - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcII/wf - Jankowska M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcI/wf - Piszczatowska J. (HS) |
7 | 13:35-14:20 | Historia 7 c - Walczak-Kałucka M. (302) |
Zajęcia z wychowawcą 7 c - Mazur A. (302) |
Wychowanie do życia w rodzinie 7 c - Chmielewski A. (302) |
Doradztwo zawodowe 7 c - Wierzbicka M. (302) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-16, 2021-10-21, 2021-11-18, 2021-12-16, 2022-01-13, 2022-02-10, 2022-03-17, 2022-04-07, 2022-05-12, 2022-06-09, |
Wychowanie fizyczne 7 7abcIII/wf - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcII/wf - Jankowska M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7abcI/wf - Piszczatowska J. (HS) |
8 | 14:25-15:10 | Muzyka 7 c - Golczak A. (302) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Wiedza o społeczeństwie 8 a - Myjak B. (104) |
Chemia 8 a - Perkowska A. (104) |
Etyka 8 a/etyka - Karnasiewicz U. (104) |
||
2 | 08:55-09:40 | Język niemiecki 8 a/ang/inf1 - Walczak K. (104) Język angielski 8 a/ang/inf2 - Zawadzka S. (107) |
Matematyka 8 ac1/mat - Baranowska H. (104) Matematyka 8 ac2/mat - Perkowski P. (109) |
Język polski 8 a - Gwóźdź D. (104) |
Matematyka 8 ac1/mat - Baranowska H. (104) Matematyka 8 ac2/mat - Perkowski P. (109) |
Matematyka 8 ac1/mat - Baranowska H. (104) Matematyka 8 ac2/mat - Perkowski P. (109) |
3 | 09:50-10:35 | Język angielski 8 a/ang/inf1 - Prałat N. (107) Język niemiecki 8 a/ang/inf2 - Walczak K. (104) |
Fizyka 8 a - Furtyk B. (104) |
Język angielski 8 a/ang/inf1 - Prałat N. (104) Informatyka 8 a/ang/inf2 - Mazur A. (309) |
Wiedza o społeczeństwie 8 a - Myjak B. (104) |
Język niemiecki 8 a/ang/inf1 - Walczak K. (104) Język angielski 8 a/ang/inf2 - Zawadzka S. (107) |
4 | 10:50-11:35 | Chemia 8 a - Perkowska A. (104) |
Wychowanie fizyczne 8 ac1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 ac2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 ac3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) |
Historia 8 a - Walczak-Kałucka M. (104) |
Wychowanie fizyczne 8 a - Jankowska M. (HS) |
Język angielski 8 a/ang/inf1 - Prałat N. (107) Język niemiecki 8 a/ang/inf2 - Walczak K. (104) |
5 | 11:45-12:30 | Matematyka 8 ac1/mat - Baranowska H. (104) Matematyka 8 ac2/mat - Perkowski P. (109) |
Wychowanie fizyczne 8 ac1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 ac2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 ac3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) |
Informatyka 8 a/ang/inf1 - Mazur A. (309) Język angielski 8 a/ang/inf2 - Zawadzka S. (107) |
Wychowanie fizyczne 8 a - Jankowska M. (HS) |
Historia 8 a - Walczak-Kałucka M. (104) |
6 | 12:45-13:30 | Język polski 8 a - Gwóźdź D. (104) |
Język polski 8 a - Gwóźdź D. (104) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8 a - Piszczatowska J. (104) |
Język polski 8 a - Gwóźdź D. (104) |
Fizyka 8 a - Furtyk B. (104) |
7 | 13:35-14:20 | Religia 8 a - Kołodziejczyk D. (104) |
Biologia 8 a - Perkowska A. (104) |
Zajęcia z wychowawcą 8 a - Baranowska H. (104) |
Geografia 8 a - Chmielewski A. (104) |
Język polski 8 a - Gwóźdź D. (104) |
8 | 14:25-15:10 | Religia 8 a - Kołodziejczyk D. (104) |
Doradztwo zawodowe 8 a - Wierzbicka M. (104) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-15, 2021-10-13, 2021-11-10, 2021-12-08, 2022-01-12, 2022-02-16, 2022-03-16, 2022-04-06, 2022-05-11, 2022-06-08, |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Historia 8 b - Walczak-Kałucka M. (307) |
Język polski 8 b - Bober E. (307) |
Język polski 8 b - Bober E. (307) |
||
2 | 08:55-09:40 | Matematyka 8 bd1/mat - Furtyk B. (307) Matematyka 8 bd2/mat - Baranowska H. (308) |
Język niemiecki 8 b/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (307) Język angielski 8 b/ang/niem/w-f/inf2 - Karska A. (107) |
Język polski 8 b - Bober E. (307) |
Wiedza o społeczeństwie 8 b - Myjak B. (307) |
Fizyka 8 b - Furtyk B. (307) |
3 | 09:50-10:35 | Biologia 8 b - Perkowska A. (307) |
Język polski 8 b - Bober E. (307) |
Religia 8 b - Kołodziejczyk D. (307) |
Informatyka 8 b/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur A. (309) Język niemiecki 8 b/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
Matematyka 8 bd1/mat - Furtyk B. (307) Matematyka 8 bd2/mat - Baranowska H. (308) |
4 | 10:50-11:35 | Język angielski 8 b/ang/niem/w-f/inf1 - Zawadzka S. (307) Język niemiecki 8 b/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
Wiedza o społeczeństwie 8 b - Myjak B. (307) |
Wychowanie fizyczne 8 b - Mazur M. (HS) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8 b - Piszczatowska J. (307) |
Chemia 8 b - Perkowska A. (307) |
5 | 11:45-12:30 | Język polski 8 b - Bober E. (307) |
Chemia 8 b - Perkowska A. (307) |
Wychowanie fizyczne 8 b - Mazur M. (HS) |
Matematyka 8 bd1/mat - Furtyk B. (307) Matematyka 8 bd2/mat - Baranowska H. (308) |
Język angielski 8 b/ang/niem/w-f/inf1 - Zawadzka S. (307) Informatyka 8 b/ang/niem/w-f/inf2 - Mazur A. (309) |
6 | 12:45-13:30 | Wychowanie fizyczne 8 bd1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 bd2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 bd3/w-f - Jankowska M. (HS) |
Religia 8 b - Kołodziejczyk D. (307) |
Matematyka 8 bd1/mat - Furtyk B. (307) Matematyka 8 bd2/mat - Baranowska H. (308) |
Język angielski 8 b/ang/niem/w-f/inf1 - Zawadzka S. (307) Język angielski 8 b/ang/niem/w-f/inf2 - Karska A. (107) |
Język niemiecki 8 b/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (307) Język angielski 8 b/ang/niem/w-f/inf2 - Karska A. (107) |
7 | 13:35-14:20 | Wychowanie fizyczne 8 bd1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 bd2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 bd3/w-f - Jankowska M. (HS) |
Geografia 8 b - Chmielewski A. (307) |
Fizyka 8 b - Furtyk B. (307) |
Zajęcia z wychowawcą 8 b - Furtyk B. (307) |
Historia 8 b - Walczak-Kałucka M. (307) |
8 | 14:25-15:10 | Doradztwo zawodowe 8 b - Wierzbicka M. (307) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-16, 2021-10-21, 2021-11-18, 2021-12-16, 2022-01-13, 2022-02-10, 2022-03-17, 2022-04-07, 2022-05-12, 2022-06-09, |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Język polski 8 c - Kmak-Mocha K. (109) |
Wiedza o społeczeństwie 8 c - Myjak B. (109) |
Język angielski 8 c/ang/niem/w-f/inf1 - Jackowiak M. (109) Język niemiecki 8 c/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (108) |
||
2 | 08:55-09:40 | Chemia 8 c - Leputa-Stitou W. (109) |
Matematyka 8 ac1/mat - Baranowska H. (104) Matematyka 8 ac2/mat - Perkowski P. (109) |
Religia 8 c - Kołodziejczyk D. (109) |
Matematyka 8 ac1/mat - Baranowska H. (104) Matematyka 8 ac2/mat - Perkowski P. (109) |
Matematyka 8 ac1/mat - Baranowska H. (104) Matematyka 8 ac2/mat - Perkowski P. (109) |
3 | 09:50-10:35 | Historia 8 c - Walczak-Kałucka M. (109) |
Wiedza o społeczeństwie 8 c - Myjak B. (109) |
Język polski 8 c - Kmak-Mocha K. (109) |
Historia 8 c - Walczak-Kałucka M. (109) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8 c - Piszczatowska J. (109) |
4 | 10:50-11:35 | Geografia 8 c - Chmielewski A. (109) |
Wychowanie fizyczne 8 ac1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 ac2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 ac3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) |
Język angielski 8 c/ang/niem/w-f/inf1 - Jackowiak M. (109) Język niemiecki 8 c/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
Wychowanie fizyczne 8 c/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 c/ang/niem/w-f/inf2 - Tumidajewicz M. (HS) |
Język polski 8 c - Kmak-Mocha K. (109) |
5 | 11:45-12:30 | Matematyka 8 ac1/mat - Baranowska H. (104) Matematyka 8 ac2/mat - Perkowski P. (109) |
Wychowanie fizyczne 8 ac1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 ac2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 ac3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) |
Fizyka 8 c - Furtyk B. (109) |
Wychowanie fizyczne 8 c/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 c/ang/niem/w-f/inf2 - Tumidajewicz M. (HS) |
Fizyka 8 c - Furtyk B. (109) |
6 | 12:45-13:30 | Język polski 8 c - Kmak-Mocha K. (109) |
Język angielski 8 c/ang/niem/w-f/inf1 - Jackowiak M. (109) Informatyka 8 c/ang/niem/w-f/inf2 - Mazur A. (309) |
Język niemiecki 8 c/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (109) Język angielski 8 c/ang/niem/w-f/inf2 - Jackowiak M. (107) |
Informatyka 8 c/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur A. (309) Język angielski 8 c/ang/niem/w-f/inf2 - Jackowiak M. (108) |
Chemia 8 c - Leputa-Stitou W. (109) |
7 | 13:35-14:20 | Język niemiecki 8 c/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (109) Język angielski 8 c/ang/niem/w-f/inf2 - Jackowiak M. (107) |
Zajęcia z wychowawcą 8 c - Jackowiak M. (109) |
Doradztwo zawodowe 8 c - Wierzbicka M. (109) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-15, 2021-10-13, 2021-11-10, 2021-12-08, 2022-01-12, 2022-02-16, 2022-03-16, 2022-04-06, 2022-05-11, 2022-06-08, |
Biologia 8 c - Perkowska A. (109) |
Język polski 8 c - Kmak-Mocha K. (109) |
8 | 14:25-15:10 | Religia 8 c - Kołodziejczyk D. (109) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Język niemiecki 8 d/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (308) Język angielski 8 d/ang/niem/w-f/inf2 - Karska A. (108) |
Chemia 8 d - Perkowska A. (308) |
Zajęcia z wychowawcą 8 d - Piszczatowska J. (308) |
Fizyka 8 d - Furtyk B. (308) |
|
2 | 08:55-09:40 | Matematyka 8 bd1/mat - Furtyk B. (307) Matematyka 8 bd2/mat - Baranowska H. (308) |
Wiedza o społeczeństwie 8 d - Myjak B. (308) |
Wychowanie fizyczne 8 d/ang/niem/w-f/inf1 - Piszczatowska J. (HS) Język angielski 8 d/ang/niem/w-f/inf2 - Karska A. (108) |
Język polski 8 d - Gwóźdź D. (308) |
Język angielski 8 d/ang/niem/w-f/inf1 - Prałat N. (308) Język niemiecki 8 d/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
3 | 09:50-10:35 | Geografia 8 d - Chmielewski A. (308) |
Język polski 8 d - Gwóźdź D. (308) |
Wychowanie fizyczne 8 d/ang/niem/w-f/inf1 - Piszczatowska J. (HS) Język niemiecki 8 d/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
Biologia 8 d - Perkowska A. (308) |
Matematyka 8 bd1/mat - Furtyk B. (307) Matematyka 8 bd2/mat - Baranowska H. (308) |
4 | 10:50-11:35 | Historia 8 d - Walczak-Kałucka M. (308) |
Fizyka 8 d - Furtyk B. (308) |
Język angielski 8 d/ang/niem/w-f/inf1 - Prałat N. (308) Wychowanie fizyczne 8 d/ang/niem/w-f/inf2 - Piszczatowska J. (HS) |
Wiedza o społeczeństwie 8 d - Myjak B. (308) |
Informatyka 8 d/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur A. (309) Język angielski 8 d/ang/niem/w-f/inf2 - Karska A. (108) |
5 | 11:45-12:30 | Język polski 8 d - Gwóźdź D. (308) |
Język angielski 8 d/ang/niem/w-f/inf1 - Prałat N. (308) Informatyka 8 d/ang/niem/w-f/inf2 - Mazur A. (309) |
Język niemiecki 8 d/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (308) Wychowanie fizyczne 8 d/ang/niem/w-f/inf2 - Piszczatowska J. (HS) |
Matematyka 8 bd1/mat - Furtyk B. (307) Matematyka 8 bd2/mat - Baranowska H. (308) |
Chemia 8 d - Perkowska A. (308) |
6 | 12:45-13:30 | Wychowanie fizyczne 8 bd1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 bd2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 bd3/w-f - Jankowska M. (HS) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8 d - Piszczatowska J. (308) |
Matematyka 8 bd1/mat - Furtyk B. (307) Matematyka 8 bd2/mat - Baranowska H. (308) |
Historia 8 d - Walczak-Kałucka M. (308) |
Język polski 8 d - Gwóźdź D. (308) |
7 | 13:35-14:20 | Wychowanie fizyczne 8 bd1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 bd2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 bd3/w-f - Jankowska M. (HS) |
Religia 8 d - Kołodziejczyk D. (308) |
Język polski 8 d - Gwóźdź D. (308) |
Doradztwo zawodowe 8 d - Wierzbicka M. (308) Lekcja zapisana dla dni: 2021-09-17, 2021-10-15, 2021-11-19, 2021-12-10, 2022-01-14, 2022-02-11, 2022-03-18, 2022-04-08, 2022-05-13, 2022-06-10, |
|
8 | 14:25-15:10 | Religia 8 d - Kołodziejczyk D. (308) |