Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Matematyka 4 a - Kaczmarczyk A. (208) |
Religia 4 a - Granis P. (208) |
Muzyka 4 a - Golczak A. (208) |
||
2 | 08:55-09:40 | Język polski 4 a - Gwóźdź D. (208) |
Język angielski 4 a - Gmyrek S. (208) |
Język polski 4 a - Gwóźdź D. (208) |
Informatyka 4 a - Mazur A. (309) |
Język polski 4 a - Gwóźdź D. (208) |
3 | 09:50-10:35 | Matematyka 4 a - Kaczmarczyk A. (208) |
Język polski 4 a - Gwóźdź D. (208) |
Zajęcia z wychowawcą 4 a - Gwóźdź D. (208) |
Matematyka 4 a - Kaczmarczyk A. (208) |
Religia 4 a - Granis P. (208) |
4 | 10:50-11:35 | Język angielski 4 a - Gmyrek S. (208) |
Wychowanie fizyczne 4 a - Jankowska M. (sg) |
Przyroda 4 a - Perkowska A. (208) |
Plastyka 4 a - Szwan-Zarzycka N. (208) |
Historia 4 a - Walczak-Kałucka M. (208) |
5 | 11:45-12:30 | Wychowanie fizyczne 4 a - Jankowska M. (sg) |
Wychowanie fizyczne 4 a - Jankowska M. (sg) |
Matematyka 4 a - Kaczmarczyk A. (208) |
Język polski 4 a - Gwóźdź D. (208) |
Wychowanie fizyczne 4 a - Jankowska M. (sg) |
6 | 12:40-13:25 | Przyroda 4 a - Perkowska A. (208) |
Technika 4 a - Golczak A. (208) |
Język angielski 4 a - Gmyrek S. (208) |
||
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Religia 4 b - Granis P. (207) |
Religia 4 b - Granis P. (207) |
|||
2 | 08:55-09:40 | Przyroda 4 b - Perkowska A. (207) |
Wychowanie fizyczne 4 b - Piszczatowska J. (sg) |
Historia 4 b - Walczak-Kałucka M. (207) |
Język polski 4 b - Bober E. (207) |
Język polski 4 b - Bober E. (207) |
3 | 09:50-10:35 | Język angielski 4 4b1/ang/inf - Jackowiak M. (207) Język angielski 4 4b2/ang/inf - Gmyrek S. (105) |
Wychowanie fizyczne 4 b - Piszczatowska J. (sg) |
Technika 4 b - Golczak A. (207) |
Język angielski 4 4b1/ang/inf - Jackowiak M. (207) Informatyka 4 4b2/ang/inf - Mazur A. (309) |
Muzyka 4 b - Golczak A. (207) |
4 | 10:50-11:35 | Wychowanie fizyczne 4 b - Piszczatowska J. (sg) |
Język polski 4 b - Bober E. (207) |
Język angielski 4 4b1/ang/inf - Jackowiak M. (207) Język angielski 4 4b2/ang/inf - Gmyrek S. (105) |
Przyroda 4 b - Perkowska A. (207) |
Wychowanie fizyczne 4 b - Piszczatowska J. (sg) |
5 | 11:45-12:30 | Język polski 4 b - Bober E. (207) |
Matematyka 4 b - Perkowski P. (207) |
Język polski 4 b - Bober E. (207) |
Matematyka 4 b - Perkowski P. (207) |
Matematyka 4 b - Perkowski P. (207) |
6 | 12:40-13:25 | Plastyka 4 b - Szwan-Zarzycka N. (207) |
Zajęcia z wychowawcą 4 b - Golczak A. (207) |
Matematyka 4 b - Perkowski P. (207) |
Informatyka 4 4b1/ang/inf - Mazur A. (309) Język angielski 4 4b2/ang/inf - Gmyrek S. (105) |
|
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Język angielski 5 a - Karska-Glica A. (205) |
Wychowanie do życia w rodzinie 5 a - Perkowska A. (205) |
Historia 5 a - Walczak-Kałucka M. (205) |
||
2 | 08:55-09:40 | Język polski 5 a - Kmak-Mocha K. (205) |
Religia 5 a - Granis P. (205) |
Informatyka 5 a - Mazur A. (309) |
Język angielski 5 a - Karska-Glica A. (205) |
Geografia 5 a - Chmielewski A. (205) |
3 | 09:50-10:35 | Wychowanie fizyczne 5 a - Mazur M. (sg) |
Matematyka 5 a - Kaczmarczyk A. (205) |
Język polski 5 a - Kmak-Mocha K. (205) |
Wychowanie fizyczne 5 a - Mazur M. (sg) |
Język polski 5 a - Kmak-Mocha K. (205) |
4 | 10:50-11:35 | Matematyka 5 a - Kaczmarczyk A. (205) |
Język polski 5 a - Kmak-Mocha K. (205) |
Historia 5 a - Walczak-Kałucka M. (205) |
Język polski 5 a - Kmak-Mocha K. (205) |
Technika 5 a - Golczak A. (205) |
5 | 11:45-12:30 | Język angielski 5 a - Karska-Glica A. (205) |
Biologia 5 a - Perkowska A. (205) |
Plastyka 5 a - Szwan-Zarzycka N. (205) |
Religia 5 a - Granis P. (205) |
Matematyka 5 a - Kaczmarczyk A. (205) |
6 | 12:40-13:25 | Muzyka 5 a - Golczak A. (205) |
Wychowanie fizyczne 5 a - Mazur M. (sg) |
Matematyka 5 a - Kaczmarczyk A. (205) |
Zajęcia z wychowawcą 5 a - Perkowska A. (205) |
|
7 | 13:35-14:20 | Wychowanie fizyczne 5 a - Mazur M. (sg) |
||||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Geografia 5 b - Chmielewski A. (106) |
Matematyka 5 b - Baranowska H. (106) |
Język polski 5 b - Bober E. (106) |
||
2 | 08:55-09:40 | Matematyka 5 b - Baranowska H. (106) |
Język polski 5 b - Bober E. (106) |
Język angielski 5 b - Jackowiak M. (106) |
Matematyka 5 b - Baranowska H. (106) |
Zajęcia z wychowawcą 5 b - Walczak-Kałucka M. (106) |
3 | 09:50-10:35 | Język polski 5 b - Bober E. (106) |
Muzyka 5 b - Golczak A. (106) |
Matematyka 5 b - Baranowska H. (106) |
Biologia 5 b - Perkowska A. (106) |
Język polski 5 b - Bober E. (106) |
4 | 10:50-11:35 | Religia 5 b - Granis P. (106) |
Historia 5 b - Walczak-Kałucka M. (106) |
Język polski 5 b - Bober E. (106) |
Technika 5 b - Golczak A. (106) |
Wychowanie do życia w rodzinie 5 b - Chmielewski A. (106) |
5 | 11:45-12:30 | Plastyka 5 b - Szwan-Zarzycka N. (106) |
Język angielski 5 b - Jackowiak M. (106) |
Religia 5 b - Granis P. (106) |
Historia 5 b - Walczak-Kałucka M. (106) |
Język angielski 5 b - Jackowiak M. (106) |
6 | 12:40-13:25 | Informatyka 5 5b2/inf - Mazur A. (309) |
Wychowanie fizyczne 5 b - Mazur M. (sg) |
Informatyka 5 5b1/inf - Mazur A. (309) |
Wychowanie fizyczne 5 b - Mazur M. (sg) |
|
7 | 13:35-14:20 | Wychowanie fizyczne 5 b - Mazur M. (sg) |
Wychowanie fizyczne 5 b - Mazur M. (sg) |
|||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Historia 6 a - Walczak-Kałucka M. (103) |
Informatyka 6 6a/inf/2 - Mazur A. (309) |
Informatyka 6 6a/inf/1 - Mazur A. (309) |
||
2 | 08:55-09:40 | Wychowanie do życia w rodzinie 6 a - Chmielewski A. (103) |
Język polski 6 a - Kmak-Mocha K. (103) |
Język polski 6 a - Kmak-Mocha K. (103) |
Matematyka 6 a - Perkowski P. (103) |
Technika 6 a - Golczak A. (103) |
3 | 09:50-10:35 | Religia 6 a - Kwiatkowski G. (103) |
Matematyka 6 a - Perkowski P. (103) |
Historia 6 a - Walczak-Kałucka M. (103) |
Religia 6 a - Kwiatkowski G. (103) |
Wychowanie fizyczne 6 a - Jankowska M. (HS) |
4 | 10:50-11:35 | Język angielski 6 a - Karska-Glica A. (103) |
Biologia 6 a - Chmielewski A. (103) |
Geografia 6 a - Chmielewski A. (103) |
Język angielski 6 a - Karska-Glica A. (103) |
Wychowanie fizyczne 6 a - Jankowska M. (HS) |
5 | 11:45-12:30 | Muzyka 6 a - Golczak A. (103) |
Język polski 6 a - Kmak-Mocha K. (103) |
Matematyka 6 a - Perkowski P. (103) |
Język polski 6 a - Kmak-Mocha K. (103) |
Język polski 6 a - Kmak-Mocha K. (103) |
6 | 12:40-13:25 | Matematyka 6 a - Perkowski P. (103) |
Wychowanie fizyczne 6 a - Piszczatowska J. (HS) |
Zajęcia z wychowawcą 6 a - Kmak-Mocha K. (103) |
Plastyka 6 a - Szwan-Zarzycka N. (103) |
Język angielski 6 a - Karska-Glica A. (103) |
7 | 13:35-14:20 | Wychowanie fizyczne 6 a - Piszczatowska J. (HS) |
||||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Język polski 6 b - Bober E. (304) |
||||
2 | 08:55-09:40 | Język angielski 6 6b/ang/inf/1 - Jackowiak M. (304) Język angielski 6 6b/ang/inf/2 - Gmyrek S. (105) |
Matematyka 6 b - Kaczmarczyk A. (304) |
Geografia 6 b - Chmielewski A. (304) |
Wychowanie fizyczne 6 b - Jankowska M. (HS) |
Religia 6 b - Granis P. (304) |
3 | 09:50-10:35 | Wychowanie fizyczne 6 b - Jankowska M. (HS) |
Język polski 6 b - Bober E. (304) |
Wychowanie do życia w rodzinie 6 b - Chmielewski A. (304) |
Wychowanie fizyczne 6 b - Jankowska M. (HS) |
Zajęcia z wychowawcą 6 b - Chmielewski A. (304) |
4 | 10:50-11:35 | Wychowanie fizyczne 6 b - Jankowska M. (HS) |
Muzyka 6 b - Golczak A. (304) |
Matematyka 6 b - Kaczmarczyk A. (304) |
Język angielski 6 6b/ang/inf/1 - Jackowiak M. (304) Informatyka 6 6b/ang/inf/2 - Mazur A. (309) |
Matematyka 6 b - Kaczmarczyk A. (304) |
5 | 11:45-12:30 | Matematyka 6 b - Kaczmarczyk A. (304) |
Historia 6 b - Walczak-Kałucka M. (304) |
Język angielski 6 6b/ang/inf/1 - Jackowiak M. (304) Język angielski 6 6b/ang/inf/2 - Gmyrek S. (105) |
Technika 6 b - Golczak A. (304) |
Język polski 6 b - Bober E. (304) |
6 | 12:40-13:25 | Biologia 6 b - Chmielewski A. (304) |
Religia 6 b - Granis P. (304) |
Plastyka 6 b - Szwan-Zarzycka N. (304) |
Historia 6 b - Walczak-Kałucka M. (304) |
Język polski 6 b - Bober E. (304) |
7 | 13:35-14:20 | Język polski 6 b - Bober E. (304) |
Informatyka 6 6b/ang/inf/1 - Mazur A. (309) Język angielski 6 6b/ang/inf/2 - Gmyrek S. (105) |
|||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Język polski 6 c - Gwóźdź D. (302) |
Wychowanie fizyczne 6 6c/ang/inf/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 6 6c/ang/inf/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) |
|||
2 | 08:55-09:40 | Historia 6 c - Walczak-Kałucka M. (302) |
Język polski 6 c - Gwóźdź D. (302) |
Religia 6 c - Granis P. (302) |
Wychowanie fizyczne 6 6c/ang/inf/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 6 6c/ang/inf/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) |
Zajęcia z wychowawcą 6 c - Mazur A. (302) |
3 | 09:50-10:35 | Matematyka 6 c - Perkowski P. (302) |
Informatyka 6 6c/ang/inf/w-f/1 - Mazur A. (309) Język angielski 6 6c/ang/inf/w-f/2 - Gratzke A. (302) |
Język angielski 6 6c/ang/inf/w-f/1 - Karska-Glica A. (105) Informatyka 6 6c/ang/inf/w-f/2 - Mazur A. (309) |
Matematyka 6 c - Perkowski P. (302) |
Język polski 6 c - Gwóźdź D. (302) |
4 | 10:50-11:35 | Biologia 6 c - Chmielewski A. (302) |
Wychowanie fizyczne 6 6c/ang/inf/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 6 6c/ang/inf/w-f/2 - Tumidajewicz M. (HS) |
Matematyka 6 c - Perkowski P. (302) |
Język polski 6 c - Gwóźdź D. (302) |
Język angielski 6 6c/ang/inf/w-f/1 - Karska-Glica A. (105) Język angielski 6 6c/ang/inf/w-f/2 - Gratzke A. (302) |
5 | 11:45-12:30 | Język polski 6 c - Gwóźdź D. (302) |
Wychowanie fizyczne 6 6c/ang/inf/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 6 6c/ang/inf/w-f/2 - Tumidajewicz M. (HS) |
Geografia 6 c - Chmielewski A. (302) |
Plastyka 6 c - Szwan-Zarzycka N. (302) |
Historia 6 c - Walczak-Kałucka M. (302) |
6 | 12:40-13:25 | Język angielski 6 6c/ang/inf/w-f/1 - Karska-Glica A. (105) Język angielski 6 6c/ang/inf/w-f/2 - Gratzke A. (302) |
Matematyka 6 c - Perkowski P. (302) |
Religia 6 c - Granis P. (302) |
Technika 6 c - Golczak A. (302) |
|
7 | 13:35-14:20 | Muzyka 6 c - Golczak A. (302) |
||||
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Język angielski 7 7a/ang/inf1 - Gratzke A. (108) Język niemiecki 7 7a/ang/inf2 - Walczak K. (107) |
Język polski 7 a - Gwóźdź D. (306) |
Etyka 7 7a/etyka - Karnasiewicz U. (303) |
Matematyka 7 7ac1/mat - Kaczmarczyk A. (109) Matematyka 7 7ac2/mat - Perkowski P. (304) |
Język niemiecki 7 7a/ang/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 7 7a/ang/inf2 - Gratzke A. (107) |
2 | 08:55-09:40 | Matematyka 7 7ac1/mat - Kaczmarczyk A. (109) Matematyka 7 7ac2/mat - Perkowski P. (306) |
Wychowanie fizyczne 7 a - Jankowska M. (HS) |
Matematyka 7 7ac1/mat - Kaczmarczyk A. (109) Matematyka 7 7ac2/mat - Perkowski P. (308) |
Język angielski 7 7a/ang/inf1 - Gratzke A. (108) Język niemiecki 7 7a/ang/inf2 - Walczak K. (107) |
Zajęcia z wychowawcą 7 a - Gratzke A. (303) |
3 | 09:50-10:35 | Historia 7 a - Walczak-Kałucka M. (303) |
Wychowanie fizyczne 7 a - Jankowska M. (HS) |
Biologia 7 a - Perkowska A. (303) |
Język niemiecki 7 7a/ang/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 7 7a/ang/inf2 - Gratzke A. (107) |
Matematyka 7 7ac1/mat - Kaczmarczyk A. (109) Matematyka 7 7ac2/mat - Perkowski P. (306) |
4 | 10:50-11:35 | Język polski 7 a - Gwóźdź D. (303) |
Język angielski 7 7a/ang/inf1 - Gratzke A. (108) Informatyka 7 7a/ang/inf2 - Mazur A. (309) |
Muzyka 7 a - Golczak A. (303) |
Wychowanie fizyczne 7 7ac1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7ac2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7ac3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) |
Fizyka 7 a - Furtyk B. (303) |
5 | 11:45-12:30 | Chemia 7 a - Perkowska A. (303) |
Informatyka 7 7a/ang/inf1 - Mazur A. (309) Język angielski 7 7a/ang/inf2 - Gratzke A. (108) |
Chemia 7 a - Perkowska A. (303) |
Wychowanie fizyczne 7 7ac1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7ac2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7ac3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) |
Język polski 7 a - Gwóźdź D. (303) |
6 | 12:40-13:25 | Religia 7 a - Kwiatkowski G. (303) |
Fizyka 7 a - Furtyk B. (303) |
Język polski 7 a - Gwóźdź D. (303) |
Geografia 7 a - Chmielewski A. (303) |
Plastyka 7 a - Szwan-Zarzycka N. (303) |
7 | 13:35-14:20 | Biologia 7 a - Perkowska A. (303) |
Geografia 7 a - Chmielewski A. (303) |
Historia 7 a - Walczak-Kałucka M. (303) |
Religia 7 a - Kwiatkowski G. (303) |
Język polski 7 a - Gwóźdź D. (303) |
8 | 14:25-15:10 | Wychowanie do życia w rodzinie 7 a - Chmielewski A. (303) |
Doradztwo zawodowe 7 a - Wierzbicka M. (303) Lekcja zapisana dla dni: 2020-09-30, |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Chemia 7 b - Perkowska A. (307) |
Język angielski 7 7b/ang/niem/w-f/inf1 - Gmyrek S. (307) Informatyka 7 7b/ang/niem/w-f/inf2 - Mazur A. (309) |
Język angielski 7 7b/ang/niem/w-f/inf1 - Gmyrek S. (108) Język niemiecki 7 7b/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
Fizyka 7 b - Furtyk B. (307) |
Matematyka 7 7bd1/mat - Furtyk B. (306) Matematyka 7 7bd2/mat - Kaczmarczyk A. (307) |
2 | 08:55-09:40 | Język polski 7 b - Bober E. (307) |
Informatyka 7 7b/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur A. (309) Język angielski 7 7b/ang/niem/w-f/inf2 - Karska-Glica A. (307) |
Język niemiecki 7 7b/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 7 7b/ang/niem/w-f/inf2 - Karska-Glica A. (107) |
Matematyka 7 7bd1/mat - Furtyk B. (306) Matematyka 7 7bd2/mat - Kaczmarczyk A. (307) |
Język angielski 7 7b/ang/niem/w-f/inf1 - Gmyrek S. (108) Język niemiecki 7 7b/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
3 | 09:50-10:35 | Geografia 7 b - Chmielewski A. (307) |
Fizyka 7 b - Furtyk B. (307) |
Matematyka 7 7bd1/mat - Furtyk B. (306) Matematyka 7 7bd2/mat - Kaczmarczyk A. (307) |
Język polski 7 b - Bober E. (307) |
Język niemiecki 7 7b/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 7 7b/ang/niem/w-f/inf2 - Karska-Glica A. (107) |
4 | 10:50-11:35 | Wychowanie fizyczne 7 7b/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7b/ang/niem/w-f/inf2 - Tumidajewicz M. (HS) |
Religia 7 b - Kwiatkowski G. (307) |
Wychowanie fizyczne 7 7bd1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7bd3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7bd4/w-f - Jankowska M. (HS) |
Religia 7 b - Kwiatkowski G. (307) |
Język polski 7 b - Bober E. (307) |
5 | 11:45-12:30 | Wychowanie fizyczne 7 7b/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7b/ang/niem/w-f/inf2 - Tumidajewicz M. (HS) |
Muzyka 7 b - Golczak A. (307) |
Wychowanie fizyczne 7 7bd1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7bd3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7bd4/w-f - Jankowska M. (HS) |
Język polski 7 b - Bober E. (307) |
Zajęcia z wychowawcą 7 b - Furtyk B. (307) |
6 | 12:40-13:25 | Matematyka 7 7bd1/mat - Furtyk B. (306) Matematyka 7 7bd2/mat - Kaczmarczyk A. (307) |
Język polski 7 b - Bober E. (307) |
Historia 7 b - Walczak-Kałucka M. (307) |
Chemia 7 b - Perkowska A. (307) |
Geografia 7 b - Chmielewski A. (307) |
7 | 13:35-14:20 | Historia 7 b - Walczak-Kałucka M. (307) |
Biologia 7 b - Perkowska A. (307) |
Plastyka 7 b - Golczak A. (307) |
Wychowanie do życia w rodzinie 7 b - Chmielewski A. (307) |
Biologia 7 b - Perkowska A. (307) |
8 | 14:25-15:10 | Doradztwo zawodowe 7 b - Wierzbicka M. (307) Lekcja zapisana dla dni: 2020-09-29, |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Informatyka 7 7c/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur A. (309) Język angielski 7 7c/ang/niem/w-f/inf2 - Jackowiak M. (109) |
Fizyka 7 c - Furtyk B. (109) |
Wychowanie do życia w rodzinie 7 c - Perkowska A. (109) |
Matematyka 7 7ac1/mat - Kaczmarczyk A. (109) Matematyka 7 7ac2/mat - Perkowski P. (304) |
Geografia 7 c - Chmielewski A. (109) |
2 | 08:55-09:40 | Matematyka 7 7ac1/mat - Kaczmarczyk A. (109) Matematyka 7 7ac2/mat - Perkowski P. (306) |
Muzyka 7 c - Golczak A. (109) |
Matematyka 7 7ac1/mat - Kaczmarczyk A. (109) Matematyka 7 7ac2/mat - Perkowski P. (308) |
Biologia 7 c - Perkowska A. (109) |
Język polski 7 c - Kmak-Mocha K. (109) |
3 | 09:50-10:35 | Chemia 7 c - Leputa-Stitou W. (109) |
Język polski 7 c - Kmak-Mocha K. (109) |
Zajęcia z wychowawcą 7 c - Jackowiak M. (109) |
Język polski 7 c - Kmak-Mocha K. (109) |
Matematyka 7 7ac1/mat - Kaczmarczyk A. (109) Matematyka 7 7ac2/mat - Perkowski P. (306) |
4 | 10:50-11:35 | Język polski 7 c - Kmak-Mocha K. (109) |
Biologia 7 c - Perkowska A. (109) |
Język polski 7 c - Kmak-Mocha K. (109) |
Wychowanie fizyczne 7 7ac1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7ac2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7ac3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) |
Wychowanie fizyczne 7 7c/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7c/ang/niem/w-f/inf2 - Tumidajewicz M. (HS) |
5 | 11:45-12:30 | Religia 7 c - Kwiatkowski G. (109) |
Religia 7 c - Kwiatkowski G. (109) |
Historia 7 c - Walczak-Kałucka M. (109) |
Wychowanie fizyczne 7 7ac1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7ac2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7ac3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) |
Wychowanie fizyczne 7 7c/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7c/ang/niem/w-f/inf2 - Tumidajewicz M. (HS) |
6 | 12:40-13:25 | Historia 7 c - Walczak-Kałucka M. (109) |
Język angielski 7 7c/ang/niem/w-f/inf1 - Jackowiak M. (108) Język niemiecki 7 7c/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
Fizyka 7 c - Furtyk B. (109) |
Język niemiecki 7 7c/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 7 7c/ang/niem/w-f/inf2 - Jackowiak M. (107) |
Chemia 7 c - Leputa-Stitou W. (308) |
7 | 13:35-14:20 | Geografia 7 c - Chmielewski A. (109) |
Język niemiecki 7 7c/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 7 7c/ang/niem/w-f/inf2 - Jackowiak M. (107) |
Plastyka 7 c - Szwan-Zarzycka N. (109) |
Język angielski 7 7c/ang/niem/w-f/inf1 - Jackowiak M. (108) Język niemiecki 7 7c/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
Język angielski 7 7c/ang/niem/w-f/inf1 - Jackowiak M. (108) Informatyka 7 7c/ang/niem/w-f/inf2 - Mazur A. (309) |
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Język polski 7 d - Gwóźdź D. (306) |
Język niemiecki 7 7d/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 7 7d/ang/niem/w-f/inf2 - Karska-Glica A. (107) |
Geografia 7 d - Chmielewski A. (306) |
Religia 7 d - Kwiatkowski G. (306) |
Matematyka 7 7bd1/mat - Furtyk B. (306) Matematyka 7 7bd2/mat - Kaczmarczyk A. (307) |
2 | 08:55-09:40 | Informatyka 7 7d/ang/niem/w-f/inf1 - Mazur A. (309) Wychowanie fizyczne 7 7d/ang/niem/w-f/inf2 - Piszczatowska J. (HS) |
Język angielski 7 7d/ang/niem/w-f/inf1 - Prałat N. (108) Język niemiecki 7 7d/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
Chemia 7 d - Perkowska A. (306) |
Matematyka 7 7bd1/mat - Furtyk B. (306) Matematyka 7 7bd2/mat - Kaczmarczyk A. (307) |
Wychowanie fizyczne 7 7d/ang/niem/w-f/inf1 - Piszczatowska J. (HS) Język angielski 7 7d/ang/niem/w-f/inf2 - Karska-Glica A. (306) |
3 | 09:50-10:35 | Język angielski 7 7d/ang/niem/w-f/inf1 - Prałat N. (306) Wychowanie fizyczne 7 7d/ang/niem/w-f/inf2 - Piszczatowska J. (HS) |
Biologia 7 d - Perkowska A. (306) |
Matematyka 7 7bd1/mat - Furtyk B. (306) Matematyka 7 7bd2/mat - Kaczmarczyk A. (307) |
Fizyka 7 d - Furtyk B. (306) |
Wychowanie fizyczne 7 7d/ang/niem/w-f/inf1 - Piszczatowska J. (HS) Informatyka 7 7d/ang/niem/w-f/inf2 - Mazur A. (309) |
4 | 10:50-11:35 | Chemia 7 d - Perkowska A. (306) |
Fizyka 7 d - Furtyk B. (306) |
Wychowanie fizyczne 7 7bd1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7bd2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7bd3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7bd4/w-f - Jankowska M. (HS) |
Język angielski 7 7d/ang/niem/w-f/inf1 - Prałat N. (108) Język niemiecki 7 7d/ang/niem/w-f/inf2 - Walczak K. (107) |
Biologia 7 d - Perkowska A. (306) |
5 | 11:45-12:30 | Historia 7 d - Walczak-Kałucka M. (306) |
Język polski 7 d - Gwóźdź D. (306) |
Wychowanie fizyczne 7 7bd1/w-f - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7bd2/w-f - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7bd3/w-f - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 7 7bd4/w-f - Jankowska M. (HS) |
Język niemiecki 7 7d/ang/niem/w-f/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 7 7d/ang/niem/w-f/inf2 - Karska-Glica A. (107) |
Geografia 7 d - Chmielewski A. (306) |
6 | 12:40-13:25 | Matematyka 7 7bd1/mat - Furtyk B. (306) Matematyka 7 7bd2/mat - Kaczmarczyk A. (307) |
Wychowanie do życia w rodzinie 7 d - Perkowska A. (306) |
Zajęcia z wychowawcą 7 d - Piszczatowska J. (306) |
Język polski 7 d - Gwóźdź D. (306) |
Język polski 7 d - Gwóźdź D. (306) |
7 | 13:35-14:20 | Religia 7 d - Kwiatkowski G. (306) |
Muzyka 7 d - Golczak A. (306) |
Język polski 7 d - Gwóźdź D. (306) |
Historia 7 d - Walczak-Kałucka M. (306) |
Plastyka 7 d - Szwan-Zarzycka N. (306) |
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Historia 8 a - Strzeszewski R. (104) |
Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) Matematyka 8 8abcmat3 - Baranowska H. (307) |
Wiedza o społeczeństwie 8 a - Myjak B. (104) |
||
2 | 08:55-09:40 | Język angielski 8 8a/ang/niem/inf1 - Prałat N. (108) Język niemiecki 8 8a/ang/niem/inf2 - Walczak K. (107) |
Biologia 8 a - Perkowska A. (104) |
Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Religia 8 a - Kwiatkowski G. (104) |
Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) Matematyka 8 8abcmat3 - Baranowska H. (307) |
3 | 09:50-10:35 | Język niemiecki 8 8a/ang/niem/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 8 8a/ang/niem/inf2 - Karska-Glica A. (107) |
Wiedza o społeczeństwie 8 a - Myjak B. (104) |
Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Historia 8 a - Strzeszewski R. (104) |
Chemia 8 a - Leputa-Stitou W. (104) |
4 | 10:50-11:35 | Język polski 8 a - Bober E. (104) |
Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) Matematyka 8 8abcmat3 - Baranowska H. (303) |
Język niemiecki 8 8a/ang/niem/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 8 8a/ang/niem/inf2 - Karska-Glica A. (107) |
Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) Matematyka 8 8abcmat3 - Baranowska H. (303) |
Język angielski 8 8a/ang/niem/inf1 - Prałat N. (104) Informatyka 8 8a/ang/niem/inf2 - Mazur A. (309) |
5 | 11:45-12:30 | Chemia 8 a - Leputa-Stitou W. (104) |
Fizyka 8 a - Furtyk B. (104) |
Język angielski 8 8a/ang/niem/inf1 - Prałat N. (108) Język niemiecki 8 8a/ang/niem/inf2 - Walczak K. (107) |
Geografia 8 a - Chmielewski A. (104) |
Informatyka 8 8a/ang/niem/inf1 - Mazur A. (309) Język angielski 8 8a/ang/niem/inf2 - Karska-Glica A. (104) |
6 | 12:40-13:25 | Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Religia 8 a - Kwiatkowski G. (104) |
Język polski 8 a - Bober E. (104) |
Język polski 8 a - Bober E. (104) |
Fizyka 8 a - Furtyk B. (104) |
7 | 13:35-14:20 | Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Język polski 8 a - Bober E. (104) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8 a - Piszczatowska J. (104) |
Zajęcia z wychowawcą 8 a - Bober E. (104) |
Język polski 8 a - Bober E. (104) |
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Wiedza o społeczeństwie 8 b - Myjak B. (308) |
Matematyka 8 8abcmat1 - Perkowski P. (308) Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) |
Historia 8 b - Strzeszewski R. (308) |
||
2 | 08:55-09:40 | Chemia 8 b - Leputa-Stitou W. (308) |
Historia 8 b - Strzeszewski R. (308) |
Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Wiedza o społeczeństwie 8 b - Myjak B. (308) |
Matematyka 8 8abcmat1 - Perkowski P. (308) Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) |
3 | 09:50-10:35 | Język polski 8 b - Gwóźdź D. (308) |
Język angielski 8 8b/ang/niem/inf1 - Prałat N. (108) Język niemiecki 8 8b/ang/niem/inf2 - Walczak K. (107) |
Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8 b - Piszczatowska J. (308) |
Fizyka 8 b - Furtyk B. (308) |
4 | 10:50-11:35 | Język angielski 8 8b/ang/niem/inf1 - Prałat N. (108) Informatyka 8 8b/ang/niem/inf2 - Perkowski P. (309) |
Matematyka 8 8abcmat1 - Perkowski P. (308) Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) |
Język polski 8 b - Gwóźdź D. (307) |
Matematyka 8 8abcmat1 - Perkowski P. (308) Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) |
Język polski 8 b - Gwóźdź D. (308) |
5 | 11:45-12:30 | Informatyka 8 8b/ang/niem/inf1 - Perkowski P. (309) Język angielski 8 8b/ang/niem/inf2 - Jackowiak M. (107) |
Geografia 8 b - Chmielewski A. (308) |
Fizyka 8 b - Furtyk B. (307) |
Biologia 8 b - Perkowska A. (308) |
Język angielski 8 8b/ang/niem/inf1 - Prałat N. (108) Język niemiecki 8 8b/ang/niem/inf2 - Walczak K. (107) |
6 | 12:40-13:25 | Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Język polski 8 b - Gwóźdź D. (308) |
Język niemiecki 8 8b/ang/niem/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 8 8b/ang/niem/inf2 - Jackowiak M. (107) |
Religia 8 b - Kwiatkowski G. (308) |
Język niemiecki 8 8b/ang/niem/inf1 - Walczak K. (108) Język angielski 8 8b/ang/niem/inf2 - Jackowiak M. (107) |
7 | 13:35-14:20 | Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Religia 8 b - Kwiatkowski G. (308) |
Zajęcia z wychowawcą 8 b - Perkowski P. (308) |
Język polski 8 b - Gwóźdź D. (308) |
Chemia 8 b - Leputa-Stitou W. (308) |
8 | 14:25-15:10 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | Język polski 8 c - Kmak-Mocha K. (303) |
Matematyka 8 8abcmat1 - Perkowski P. (308) Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) Matematyka 8 8abcmat3 - Baranowska H. (307) |
Informatyka 8 c - Mazur A. (309) |
||
2 | 08:55-09:40 | Religia 8 c - Kwiatkowski G. (104) |
Wiedza o społeczeństwie 8 c - Myjak B. (303) |
Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Historia 8 c - Strzeszewski R. (303) |
Matematyka 8 8abcmat1 - Perkowski P. (308) Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) Matematyka 8 8abcmat3 - Baranowska H. (307) |
3 | 09:50-10:35 | Język polski 8 c - Kmak-Mocha K. (104) |
Historia 8 c - Strzeszewski R. (303) |
Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Wiedza o społeczeństwie 8 c - Myjak B. (303) |
Język angielski 8 c - Gratzke A. (307) |
4 | 10:50-11:35 | Chemia 8 c - Leputa-Stitou W. (307) |
Matematyka 8 8abcmat1 - Perkowski P. (308) Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) Matematyka 8 8abcmat3 - Baranowska H. (303) |
Fizyka 8 c - Furtyk B. (308) |
Matematyka 8 8abcmat1 - Perkowski P. (308) Matematyka 8 8abcmat2 - Kaczmarczyk A. (104) Matematyka 8 8abcmat3 - Baranowska H. (303) |
Język niemiecki 8 c - Walczak K. (109) |
5 | 11:45-12:30 | Fizyka 8 c - Furtyk B. (307) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8 c - Piszczatowska J. (303) |
Język polski 8 c - Kmak-Mocha K. (308) |
Religia 8 c - Kwiatkowski G. (109) |
Chemia 8 c - Leputa-Stitou W. (109) |
6 | 12:40-13:25 | Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Geografia 8 c - Chmielewski A. (109) |
Język angielski 8 c - Gratzke A. (308) |
Język polski 8 c - Kmak-Mocha K. (109) |
Język polski 8 c - Kmak-Mocha K. (109) |
7 | 13:35-14:20 | Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/1 - Mazur M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/2 - Piszczatowska J. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/3 - Tumidajewicz M. (HS) Wychowanie fizyczne 8 8abc/w-f/4 - Jankowska M. (HS) |
Język angielski 8 c - Gratzke A. (109) |
Język niemiecki 8 c - Walczak K. (302) |
Biologia 8 c - Perkowska A. (109) |
|
8 | 14:25-15:10 | Zajęcia z wychowawcą 8 c - Szwan-Zarzycka N. (302) |