Sport w szkole

SPORT W NASZEJ SZKOLE

 

 

OFERTA ZAJĘĆ DO WYBORU PRZEZ UCZNIA

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

KLASY IV

  • piłka siatkowa (p. Marek Mazur)
  • gry i zabawy ruchowe (p. Małgorzata Jankowska)

KLASY V

  • piłka siatkowa (p. Marek Mazur/Joanna Piszczatowska)
  • piłka nożna (p. Małgorzata Jankowska)
  • gry i zabawy (p. Małgorzata Tumidajewicz)

 KLASY VI

  • piłka koszykowa dziewcząt (p. Joanna Piszczatowska)
  • piłka koszykowa chłopców (p. Joanna Piszczatowska)
  • piłka siatkowa (p. Marek Mazur)
  • piłka nożna (p. Małgorzata Jankowska)
  • badminton (p. Małgorzata Tumidajewicz)

 KLASY VII

  • piłka koszykowa (p. Joanna Piszczatowska)
  • piłka siatkowa (p. Małgorzata Jankowska)
  • piłka nożna (p. Artur Chmielewski)
  • badminton (p. Małgorzata Tumidajewicz)
  • lekkoatletyka (p. Marek Mazur)

 KLASY VIII

  • piłka koszykowa (p. Joanna Piszczatowska)
  • piłka nożna (p. Małgorzata Jankowska)
  • badminton (p. Małgorzata Tumidajewicz)
  • lekkoatletyka (p. Marek Mazur)

 

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

W dniu 24 września 2019 roku, w ramach sportowego współzawodnictwa szkół, odbyły się Sztafetowe biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny, które zdobyły 3 medale.

Chłopcy kl. V – VI

Czyżewski Dorian, Dąbrowski Olaf, Grzelak Jakub, Król Kacper, Lew Wiktor, Mataczyński Franciszek, Michael Tomasz, Mielnik Oskar, Szymaniak Mateusz, Zatwardnicki Tymoteusz

 

Dziewczęta kl. V – VI – miejsce III

Brzezińska Natalia, Fluder Małgorzata, Gagaczowska Hanna, Hoffmann Julia, Jędrzejewska Alicja, Kędzior Aleksandra, Kozak Maja, Mazur Weronika, Paterek Gabriela, Woźna Vanessa, Wróżek Kinga

 

 

Dziewczęta kl. VII – VIII – miejsce II

Bieniecka Amelia, Borucka Nikola, Ejsmont Andrea, Grodzka Julia, Kogut Agnieszka, Liśkiewicz Aleksandra, Stachowska Alicja, Stalka Małgorzata, Strzępek Martyna, Tietz Julia, Wilczyńska Aleksandra

 

 

Chłopcy kl. VII – VIII – miejsce II

Chmielewski Rafał, Dela Łukasz, Gromek Jakub, Janowski Radosław, Kowalski Stanisław,

Kusz Aleksander, Rogaczewski Fabian, Siodłak Kamil, Siodłak Maksymilian, Strawa Oliwier, Zielkowski Szymon