Sport w szkole

SPORT W  SZKOLE

Zawody młodzieży szkolnej w tenisa stołowego

25 października odbyły się zawody młodzieży szkolnej w tenisa stołowego. Naszą szkołę reprezentowały trzy zawodniczki : Maria Chuchro kl.7a, Aleksandra Kędzior kl.8c i Hanna Gagaczowska kl.8c. Po rozegranych , zwycięskich meczach ze szkołami PSP nr 6,15,5 nasza zawodniczka Hania Gagaczowska zdobyła I miejsce. Gratulujemy.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – II miejsce dziewcząt

23 września na terenie Parku Sobieskiego – w ramach współzawodnictwa sportowego wałbrzyskich szkół, odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkoła wystartowała w dwóch kategoriach: chłopcy, dziewczęta z rocznika 2007-2008 oraz 2009 i młodsi.

Grupa dziewcząt klas 2009 i młodsi wywalczyły II miejsce w swojej kategorii.

Publiczną Szkołę Podstawową nr 28 im. Jana Pawła II reprezentowali następujący uczniowie:

Rocznik 2007/2008:

Walczak Oskar

Walczyk Juliusz

Waleszczyński Krzysztof

Wszystkich sportowcom GRATULUJEMY !!!

XXVII Sportowy Turniej Miast i Gmin

W ramach Sportowego Turnieju Miast i Gmin uczniowie klas VIII Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 wzięli udział w Teście Coopera. Wyniki uczniów będą umieszczone w tabeli i przesłane do gminy, gdzie zostaną zsumowane z wynikami innych wałbrzyskich szkół oraz podmiotów biorących udział w teście. Zwycięską drużyną w rywalizacji miast i gmin zostanie gmina, której uczestnicy Testu Coopera pokonają jak największy dystans.

Udział w akcji miał na celu zdiagnozowanie wytrzymałości uczniów,  jak również promocję szkoły i angażowanie się w działania proponowane przez Gminę Wałbrzych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !!!