Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu został zorganizowany z sukcesem w naszej szkole. Grupa I i V uczniów miała okazję zapoznać się z edukacyjnymi filmami “Owca w Sieci” oraz “3..2…1 Internet”, które promują bezpieczne korzystanie z Internetu. Uczestnicy poznali również zasady bezpiecznego surfowania w sieci. Grupy zajęły się tworzeniem plakatów promujących bezpieczeństwo w sieci, natomiast grupa I miała okazję skonstruować komputery oraz zapoznać się z ich budową. Ponadto, uczniowie z grupy V pracowali nad świadomym korzystaniem z telefonów komórkowych. Efekty pracy zostały wystawione na szkolnej galerii, aby podkreślić znaczenie bezpiecznego korzystania z Internetu oraz promować świadome i odpowiedzialne korzystanie z nowoczesnych technologii. Podsumowując, Dzień Bezpiecznego Internetu był nie tylko edukacyjny, ale także inspirujący i angażujący dla uczniów, którzy zdobyli nowe umiejętności i wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych.