Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej

1.10.19  uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu wzięli udział w zawodach sportowych szkół podstawowych klas IV-VI. Drużyna piłkarska składała się z 10 zawodników: O. Dąbrowski, J. Decker, M. Kaczmarek, M. Komar, F. Rogaczewski,  Ł. Sobiesierski, M. Rozicki, J. Pruś,  P. Sawicki, B. Jasiński.

Chłopcy rozegrali trzy mecze, z czego dwa wygrane. Pokonując PSP 2 oraz PSP 3 wyszli z grupy z drugiego miejsca. Niestety w meczu z ZSP5 przegrali, dlatego też musieli pożegnać się z turniejem.

Na wielkie brawa zasługuje bramkarz J. Decker, który obronił wiele niebezpiecznych strzałów oraz nasi strzelcy bramek O. Dąbrowski i F. Rogaczewski. Podziękowania należą się również pozostałym chłopcom, którzy dzielnie walczyli z rywalami.